
Алюмінієвий сплав 1060
Сплав: 1060
Характер: O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H28, H112
Товщина: від 0,2 мм до 100 мм
Ширина: від 500 до 2000 мм
Довжина: від 1000 до 6000 мм
Сертифікація: ISO 9001, протокол випробувань SGS, сертифікат матеріалу (MTC)
Як професійний постачальник алюмінієвого сплаву 1060 із понад 20-річним досвідом виробництва, ми виробляємо листи, плити та рулони з алюмінієвого сплаву високої -стандартності ASTM B209 1060 для клієнтів у всьому світі. Наше комплексне підприємство займається литтям, гарячою прокаткою, холодною прокаткою, відпалом і фінішною обробкою-забезпечуючи повний контроль якості на кожному етапі. З річним обсягом виробництва понад 200 000 метричних тонн і сертифікацією ISO 9001 ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на алюмінієвий сплав 1060, гнучку мінімальну кількість замовлення (MOQ) і-своєчасну доставку. Перевірки-третіх сторін (SGS, BV) вітаються. Надаються повні сертифікати випробування стану з відстеженням матеріалу.
Алюмінієвий сплав 1060 — це комерційно чистий кований алюміній з мінімальним вмістом алюмінію 99,6%. Він забезпечує високу пластичність, чудову стійкість до корозії, чудову теплопровідність (~230 Вт/(м·К)) і електропровідність (~62% IACS). Ідеально підходить для теплообмінників, електричних компонентів, вивісок, хімічного обладнання та архітектурних застосувань. Доступний у температурах від O до H18 у формах, включаючи листи, плити, рулони, стрічки, фольгу, прутки, прутки, труби та екструзію.
Ключові характеристики
Висока чистота
Мінімальний вміст алюмінію 99,6%.
Чудова стійкість до корозії
Чудова продуктивність у різних середовищах
Чудова електропровідність
61% IACS, ідеально підходить для електричних застосувань
Відмінна теплопровідність
234 Вт/(м·К), підходить для теплопередачі
Висока здатність до формування
Можна легко формувати та глибоко витягувати
Хороша зварюваність
Можна використовувати всі звичайні методи зварювання
Технічні характеристики
| Пункт | Специфікація |
|---|---|
| сплав | 1060 (більше або дорівнює 99,6% Al) |
| Вдача | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, H28, H112 |
| Доступні форми | Лист, плита, котушка, стрічка, фольга, брусок, стрижень, дріт, труба, труба, екструзія |
| Стандарти | ASTM B209, EN 573, GB/T 3880, JIS H4000, ISO 6361 |
| Атестація | Доступний аудит ISO 9001, RoHS, ASTM, SGS/BV |
| MOQ | 5 тонн типовий; доступні менші кількості для розмірів запасів |
| Час виконання | 15–25 днів (на складі: 7–10 днів; індивідуальне замовлення: 25–35 днів) |
Хімічний склад (%)
|
елемент |
Вимоги |
Типове значення |
|
Алюміній (Al) |
Більше або дорівнює 99,60 |
99.65 |
|
Кремній (Si) |
Менше або дорівнює 0,25 |
0.15 |
|
Залізо (Fe) |
Менше або дорівнює 0,35 |
0.25 |
|
мідь (Cu) |
Менше або дорівнює 0,05 |
0.03 |
|
Марганець (Mn) |
Менше або дорівнює 0,03 |
0.02 |
|
магній (Mg) |
Менше або дорівнює 0,03 |
0.02 |
|
Цинк (Zn) |
Менше або дорівнює 0,05 |
0.03 |
|
Титан (Ti) |
Менше або дорівнює 0,03 |
0.02 |
|
Інші елементи |
Менше або дорівнює 0,03 |
0.02 |
Механічні властивості за станом
|
Вдача |
Міцність на розрив (МПа) |
Межа текучості (МПа) |
Подовження (%) |
|
O (відпалений) |
65-95 |
25-55 |
25-35 |
|
H12 |
80-110 |
60-90 |
10-20 |
|
H14 |
95-125 |
80-110 |
6-16 |
|
H16 |
110-140 |
95-125 |
4-12 |
|
H18 |
130-160 |
115-145 |
2-8 |
Фізичні властивості
|
Власність |
Значення |
|
Щільність |
2,70 г/см³ |
|
Температура плавлення |
645-655 градусів |
|
Електропровідність |
61% IACS |
|
Теплопровідність |
234 W/(m·K) |
|
Коефіцієнт теплового розширення |
23,6 × 10⁻⁶/градус |
Особливості виробництва та обробки
Гаряча та холодна прокатка: Алюмінієвий лист 1060 виготовляється за допомогою процесів гарячої або холодної прокатки. Гарячекатані листи забезпечують чудове зняття внутрішньої напруги та рівномірність товщини; холоднокатані листи забезпечують жорсткіші допуски на розміри та яскравіше покриття поверхні.
Відпал: 1060 – це сплав-термічної-обробки. Міцність досягається шляхом деформаційного зміцнення (холодної обробки), а не термічної обробки. Контрольований відпал дає відпуск від O (повністю відпалений) до H18 (повністю твердий).
Варіанти обробки поверхні:
Фрезерна обробка (стандартна як-катана поверхня)
Анодована обробка (підвищена стійкість до корозії та декоративний вигляд)
Рельєфна/шашка (-неслизька поверхня)
Яскраве/дзеркальне покриття (вивіски та декоративні додатки)
З покриттям (фарба або ПВДФ для зовнішньої обробки будівель)
Перевірка якості та документація
Методи перевірки:
Аналіз хімічного складу: тестування спектрометром для перевірки чистоти алюмінію більше або дорівнює 99,6%
Випробування механічних властивостей: випробування на розтягнення, текучість і подовження відповідно до ASTM B557
Перевірка розмірів: вимірювання товщини, ширини, площинності за допомогою точних вимірювальних приладів
Перевірка якості поверхні: візуальний огляд на наявність подряпин, масляних плям, корозії та дефектів
Перевірка-третьої сторони: SGS, BV або інспектори-замовника вітаються
Наявні документи про якість:
Сертифікат випробування млина (MTC / EN 10204 3.1)
Звіт про хімічний склад
Звіт про механічні властивості
Акт перевірки розмірів
Сертифікат якості поверхні
Сертифікат відповідності RoHS

Додатки
Хімічне обладнання
Резервуари для зберігання, ємності для обробки, трубопроводи
Електротехнічна промисловість
Шинопроводи, оболонки конденсаторів, оболонки кабелів
Обробка харчових продуктів
Тара для зберігання, технологічне обладнання
Архітектурний
Декоративні панелі, покрівля, обшивка стін
1060 проти 1070 проти 3003 – Керівництво по вибору
| Фактор порівняння | 1060 Сплав | 1070 Сплав | 3003 Сплав |
|---|---|---|---|
| Чистота алюмінію | Більше або дорівнює 99,60% | Більше або дорівнює 99,70% | Баланс (легований Mn) |
| Ключовий легуючий елемент | Жодного (чистого) | Жодного (чистого) | марганець 1,0-1,5% |
| Міцність на розрив | 75–150 МПа | 70–85 МПа | 130–180 МПа |
| Подовження | 30–40% | 30–40% | 20–30% |
| Електропровідність | ~62% IACS | ~62% IACS | ~68% IACS |
| Теплопровідність | ~230 W/(m·K) | ~230 W/(m·K) | ~190 W/(m·K) |
| Стійкість до корозії | Чудово | Чудово | добре |
| Якість анодування | Чудово | Чудово | добре |
| Піддається термічній обробці | немає | немає | немає |
| Відносна ціна | Низький | Середній | Низький–Середній |
Керівництво з вибору:
Виберіть 1060для-рентабельного чистого алюмінію з відмінною формуваністю, провідністю та стійкістю до корозії
Виберіть 1070коли максимальна чистота та найвища провідність є критичними
Виберіть 3003коли потрібна більш висока міцність (приблизно на 20% міцніша, ніж серія 1xxx) при збереженні хорошої пластичності
FAQ
Q1: Що таке MOQ для алюмінієвого сплаву 1060?
Стандартний MOQ становить 5 тонн. Для розмірів на складі та стандартних специфікацій менші кількості можуть бути прийняті окремо-за-випадком.
Q2: який час виконання?
Склад: 7–10 днів. Індивідуальне замовлення: 15–25 днів. Для великих або спеціалізованих замовлень може знадобитися 25–35 днів.
Q3: Які умови оплати ви приймаєте?
T/T, L/C, D/P, D/A та Western Union. Умови обговорюються залежно від розміру замовлення та історії клієнтів.
Q4: Чи можу я отримати безкоштовні зразки?
так Зразки надаються безкоштовно. Покупець покриває витрати на доставку.
Q5: Чи можу я подати запит на перевірку-третьою стороною?
так Ласкаво просимо SGS, BV або будь-яке -інспекційне агентство, призначене клієнтом. Перевірка повинна бути організована перед відправленням.
Q6: Які документи якості ви надаєте?
Сертифікат випробувань на стані (EN 10204 3.1), звіт про хімічний склад, звіт про механічні властивості, звіт про розміри, сертифікат якості поверхні та сертифікат відповідності RoHS.
Q7: Як алюмінієвий сплав 1060 упаковується для експорту?
Водостійкий крафт-папір + поліетиленова плівка для захисту від вологи + морські дерев'яні піддони з металевою стрічкою. Доступне індивідуальне пакування.
Q8: Яка ціна алюмінієвого сплаву 1060?
Ціна залежить від стану, товщини, кількості, якості поверхні та поточних ринкових умов. Зв’яжіться з нами, щоб отримати чітку пропозицію протягом 24 годин.
Q9: Ви пропонуєте індивідуальні розміри?
так Доступні товщина, ширина, довжина та обробка поверхні на замовлення. Немає мінімуму для налаштування розміру, крім стандартного MOQ.
Q10: Яка різниця між O та H14 темпераментом?
O відпуск повністю відпалений (найм'якший, максимальна формувальність). H14 має ½ твердості (вища міцність, помірна пластичність). Виберіть O для глибокого малювання; H14 для згинання та загального виготовлення.
Q11: Чи можете ви забезпечити відстеження матеріалу?
так Усі поставки включають повне відстеження з номером нагріву та сертифікатами випробувань на стані.
Q12: У яких галузях найбільше використовується алюмінієвий сплав 1060?
Автомобільна промисловість (керування температурою електромобілів), електроніка (радіатори, корпуси), будівництво (фасади, навісні стіни), вивіски, хімічна обробка та загальне виробництво.
Запитайте ціну та технічну інформацію
Шукаєте надійного постачальника алюмінієвого сплаву 1060? Потрібна конкурентна ціна на алюміній 1060 для вашого наступного проекту? Зв’яжіться з нами, надавши свої специфікації, і отримайте детальну пропозицію протягом 24 годин.
Популярні Мітки: Алюмінієвий сплав 1060, Китай Виробники, постачальники, фабрика алюмінієвого сплаву 1060
Наступний
ASTM B209 Алюмінієва пластинаВам також може сподобатися
Послати повідомлення










